Castle Defense 2

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 66.8 MB
  • Version 3.0.5
  • Dil Türkçe
  • Firma DH
Castle Defense 2 mobil oyununa ücretsiz sahip olarak düşmanlara karşı eşsiz bir direniş göstereceksiniz.

Castle Defense 2 mobil oyununu IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabilirsiniz. Oyunumuzda kahramanlık ön planda olacak. Emriniz altında bir çok karakter yer alacak ve siz bu karakterlerin her birini stratejik bölgelerde değerlendirerek savaşı kazanmaya çalışacaksınız. 

Yeni savaş dönemi başlıyor. Bu savaşta düşmanlarınız her geçen gün daha da üstünüze gelmeye başlıyor. Düşmanlarınızı yenmek için elinizden geleni yapın. Askerlerinizi güçlendirin ve silahlarınızı kullanın. Harika kahramanlar, nerede olursanız olun. İmparatoriçeniz sizi çağırdı. Artık kana susamış iblisler tarafından sonsuza kadar kaybolmadan önce dünyamızı savunma zamanı. Kötülüğe karşı savaşımızda bize katılın.

Yıllar önce adam krallıkları, on yıllarca süren bir savaşta test edildi. Sadece güçlü kahramanlar, eski büyü ve büyük liderlerin kurnaz stratejisi yardımıyla insan kendisini savunmayı ve ordu saldırısını püskürtürebilirdi. Barış sonsuza dek sürmedi. İzciler iblis gücünün krallığın kenarında yükseldiğini bildiriyor. 

Castle Defense 2 indir
DİĞER SÜRÜMLER